Perfektný program, organizácia a príjemný osobný prístup

Perfektný program, organizácia a príjemný osobný prístup

Ešte vo mne doznievajú zážitky z po minulo týždňovom návrate z Peru, kde som bol s vašou CK Objavuj Svet. Chcem sa vám poďakovať a zvlášť Miške Kučerovej, ktorá nás sprevádzala, za perfektný program, organizáciu aj príjemný osobný prístup ku každému na tomto zájazde.

Veľmi sa mi páčilo, ako dokázala do pomerne krátkeho času v podstate 11 dní mimo cestu, vtesnať toľko nabitého programu s tým najzaujímavejším, čo sa dá v Peru vidieť. Všetko aj napriek peruánskej pohodlnosti domácich šľapalo ako hodinky, prílet, ubytovania, presuny po Peru, aj jednotlivé výlety . Klobúk dole.

Chodím do zahraničia aj individuálne čo som aj preferoval, ale na tomto zájazde som objavil to pohodlie z perfektne pripraveného. Večer míting o tom čo budeme zažívať zajtra, zaistené ubytovanie, ráno zaistený presun mikrobusom na najkrajšie zážitkové miesta, peruánsky originálny výklad s pretlmočením, niečo pod zub aj s doporučením, čo je tu typické a chutné a už zasa frčíme ďalej, ale my cestovatelia pritom nič neriešime, len sa necháme unášať peknými zážitkami z našej vysnívanej cesty. Úprimne doporučujem, mal som a mám z tohto zájazdu veľmi dobrý pocit a odnášam si veľa, veľa pekných zážitkov a tiež fotografického a filmového materiálu na spracovanie.

Ďakujem Miroslav H.