Zájazd Moskva a Petrohrad - Splnený sen

Zájazd Moskva a Petrohrad - Splnený sen

Milá pani Maťugová a pracovníčky cestovnej kancelárie Objavuj svet!

Kalendárny rok sa chýli ku koncu a s ním sa mi vynárajú mnohé pekné spomienky. Medzi najkrajšie z nich patrí môj objav cestovnej kancelárie Objavuj svet a Vaša pútavá reklama na 9-dňový zájazd do Moskvy a Petrohradu na prelome augusta a septembra 2019. 

Návštevou týchto krásnych miest v spolupráci s Vami ste mi dokázali, že všetko to krásne, o čom v reklame píšete, dokážete aj uskutočniť, dokonca ešte niečo aj nad moje očakávania. V dnešnej zlej dobe, ktorú žijeme, si to o to viac viem oceniť.  

Ďakujem za milé prijatie v kancelárii v Martine, povzbudenie nebáť sa ísť s vami sám a bez partie. Skutočne vynikajúca partia, ako sme sa tam našli. Vďaka za možnosť vidieť kus sveta, v ktorom som nikdy predtým nebol. Vážim si všetky Vaše sprievodkyne, ktoré našu túžbu čosi vidieť milo zrealizovali. Výnimočne ďakujem pani Evke za nádherný výklad histórie i súčasnosti v Petrohrade a jej milý prístup k nám.

Počas zájazdu som nikdy nepočul: „Chcete ísť tam, kúpte si vstupenku; chcete ísť taxíkom, zaplaťte si ho, nemáte to v cene zájazdu; chcete ísť metrom zakúpte si lístok...“ - a vety tomu podobné. O všetko ste sa postarali, čo si veľmi vysoko vážim. 

Prajem Vám, a nech Vám v tom aj Pán Boh pomáha, aby ste ešte mnohým svojim klientom dopriali toľko šťastia s pokojnosti, ako sa to Vám aj Vašim spolupracovníčkam  podarilo i v mojom prípade. Ďakujem za skutočne najkrajšiu spomienku tohto roka a srdečne Vás pozdravujem. 

Peter P.