O nás

"Ak sa s každou krajinou či miestom, ktoré navštívite, stávate láskavejším, vnímavejším, pozornejším k sebe aj druhým, ste skutočným objaviteľom. Vtedy objavujete zmysel bytia v láske k sebe a k všetkému, čo je na svete. Vtedy je nám potešením, sprevádzať Vás na cestách tak srdečne, ako to robíme."

 

Vážení milovníci cestovateľských zážitkov, 

dovoľte mi predstaviť Vám našu cestovnú kanceláriu Objavuj svet.

Cestovná kancelária vznikla z lásky k ľuďom a z vášne k cestovaniu a objavovaniu nových miest. Sme tím nadšencov, ktorí radi zdieľajú toto potešenie a vzrušenie z objavovania s ďalšími ľuďmi a radi im ho sprostredkujú. Precestovali sme mnoho krajín a preto vieme zostaviť pútavý program, ktorý Vás zoznámi s miestnou prírodou, pamiatkami, zvykmi a jedlom.

Nakoľko každú destináciu z nášho portfólia sme sami viackrát navštívili, ponúkame Vám istotu bezpečného a komfortného cestovania. Poznáme miestnu kultúru, s ktorou Vás radi oboznámime ešte pred vycestovaním. Samozrejmosťou je, že naši sprievodcovia plynulo rozprávajú jazykom rozšíreným v danej krajine rovnako ako aj po slovensky. 

Z portfólia ponúkaných služieb by som rada spomenula organizáciu zájazdov na mieru, ktoré zlaďujeme presne podľa Vašich predstáv. Radi zodpovieme na akékoľvek Vaše otázky a výjdeme Vám v ústrety, aby sme Vám pripravili nezabudnuteľné okamihy. 

Naše skúsenosti sú zárukou Vašej spokojnosti, bezpečnosti a skvelých zážitkov z Vašich vysnívaných destinácii.

 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

S úctou v mene celého tímu,   

 

                                                                                                                  Stanislava Maťugová, zakladateľka CK 

 

 Na cestách sa o Vás starajú:


Stanka Maťugová
"Ak by som sa mala opísať jediným slovom bol by to DOBRODRUH. Som človek, ktorý má rád dobrodružstvo. Veľa som cestovala a študovala. Diplom energetičky mám z Uralskej štátnej univerzity (Rusko). Využívať obnoviteľné zdroje ma naučili vo Fínsku, diplomovú prácu som dopisovala na pobreží Atlantického oceánu v Maroku.

Počas ciest a života v iných krajinách som si uvedomila, že veci na ktorých skutočne záleží, nie je veľa. Ale zážitky a splnené sny sú dôvodom, prečo pracujem v cestovnej kancelárii Objavuj svet. Chcem využívať svoje skúsenosti a znalosti na pomoc ľuďom pri plnení ich cestovateľských snov."

- zakladateľka a sprievodkyňa Stanka Maťugová, milovníčka Ruska

 

 

 Miška Kučerová"Milujem život a túto radosť zo života, cestovania a spoznávania nových kultúr rada sprostredkujem všetkým cestovaniachtivým dušičkám  prostredníctvom našej CK Objavuj svet. Vyžívam sa v cudzích jazykoch. Ako vyštudovaná lingvistka a vášnivá cestovateľka vďaka študijným a cestovateľským pobytom ovládam štyri svetové jazyky (anglický, nemecký, španielský a ruský). Štúdium na moskovskom Puškinovom inštitúte v rámci štúdia tlmočníctva a prekladateľstva, štúdijné a pracovné stáže v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, dobrovoľnícke projekty v Peru cez organizáciu KERIC pre dobrovoľníkov v rámci EDS a mnohé ďalšie. Život je proste jedno krásne dobrodružstvo a určite by sme si ho mali užiť naplno. Do svojej práce dávam nielen svoje znalosti, ale hlavne veľa lásky, energie a radosti.

Teším sa na to, ako sa spoločne vydáme do sveta, objavovať krásne kúty našej Zeme. "

- sprievodkyňa a manažér zájazdov Miška Kučerová, špecialistka na celé Rusko a Južnú Ameriku

 

 

Zuzka Puškášová"Dlhodobo som mala možnosť žiť na niekoľkých fascinujúcich miestach – v metropolitnej austrálskej Sydney, inšpirujúcej Indii aj rozvíjajúcom sa indonézskom ostrove Lombok. Práve Lombok bol miestom, ktoré ma najviac chytilo za srdce a otvorilo mi brány do indonézskej kultúry, tradícií a večných úsmevov lokálnych ľudí. India ma obohatila životným nadhľadom a duchovným rozmerom, je to krajina nekonečných možností a priepastných rozdielov. Neustále sa tam rada vraciam.
Pri svojich cestách sa snažím o to, aby klienti nahliadli do atmosféry krajiny – aby pochopili a rešpektovali miestne tradície a zvyky, objavili dychberúce miesta, naučili sa základné slovíčka, ochutnali tradičnú kuchyńu, naučili sa zaujímavosti o krajine a domov odchádzali nielen ako turisti, ale predovšetkým ako ľudia obohatení o novú skúsenosť, ktorá ich bude inšpirovať v ďalšom živote."


- sprievodkyňa Zuzka Puškášová, milovníčka Indonézie a Indie

 

 

Valeria

"Som akreditovaná sprievodkyňa po Moskve a vediem exkurzie v troch jazykoch: ruskom, anglickom a nemeckom. Veľmi rada trávim čas s turistami a vďaka veľkým medzinárodným projektom mám už dvadsať ročnú prax. Snažím sa vždy pôsobiť príjemne, aby som si rýchlo našla cestu k VIP klientom, individuálnym cestovateľom, no viem citlivo pracovať i so skupinou. Študovala som históriu a filológiu, mám hlboké vedomosti o našej histórii, ale vždy sa ju vďaka daru umeleckej reči snažím podať záživne. Rada sa s Vami vyberiem na zaujímavé potulky po našom meste. Príďte a ja Vám ukážem, ako sa dá zamilovať do Moskvy a precítiť jej unikátnu atmosféru."

- sprievodkyňa Valéria Poliančíková, hrdá rodáčka z Moskvy

 

 

Vladimir"Narodil som sa v priemyselnej časti Leningradu do vojenskej rodiny. Pracoval som ako archivár starobylých rukopisov vo Verejnej knižnici, rovnako v archíve Akadémie vied, veľa som písal pre petrohradské noviny, hlavne o politike a modernom umení.
Na mojich exkurziách rozprávam o Rusku a Petrohrade netradične: z hĺbky duše a od srdca. Príďte do Ruska s otvoreným srdcom a dostanete tu viac, ako si možno len predstavujete."

 
- sprievodca Vladimír Ivanov, oduševnenec pre históriu Petrohradu
 
 
 
 
 
 
Ivan
 

"Veľmi ma bavia cudzie jazyky, dohovorím sa po anglicky, nemecky, francúzsky a čínsky. Čínštine som zasvätil 6 rokov štúdia na univerzite, z ktorých dva som prežil priamo v Číne. Tu som okúsil čínsku kultúru, zdokonalil som sa v jazyku. Zaujímam sa o dianie vo svete a bavia ma debaty okolo toho. Rád čítam historické knižky, pri cestovaní rád navštevujem starobylé kláštory. Kedže radšej jem ako varím, v každej krajine musím ochutnať miestne špeciality. Pozývam vás do Číny, kde spolu ochutnáme nielen miestnu kuchyňu ale aj kultúru."

 
- sprievodca Ivan Straňák, expert na čínsku kultúru a jazyk
 
 

Šikovný sprievodca sa vždy zíde! Chcete byť aj Vy súčasťou nášho sprievodcovského tímu? Pošlite nám na info@objavujsvet.sk svoje CV a motivačný list, v ktorom uvediete, prečo by ste chceli pracovať pre nás.