Víza Čína
Autor: kancelaria Kategória: Víza Pridané: 21.10.2019

Víza Čína

Potrebné dokumenty na vybavenie víz do Číny: ( jednovstupové/ max.30 dní)

Chystáte sa do Číny? Bez víz to nepôjde. Radi Vám s nimi pomôžeme a dáme tipy ako cestovať po Číne, na čo si dať pozor a kam sa pozrieť. 

KONTAKTUJTE NÁS NA:

0948 363 303

viza@objavujsvet.sk

 A víza vybavíme za Vás!

Ak cestujete do Číny na vlastnú päsť, no vybavovačky okolo víz sa Vám zdajú príliš zložité, môžete zložiť svoju starosť na nás. 

Aby sme ich pre Vás mohli zabezpečiť budeme potrebovať od Vás :

- PAS : platný pol roka ešte po príchode + fotokópia ( minimálne jedná voľná dvojstránka )

- FOTKA: v rozmere 3,5 x x4,5 cm na bielom pozadí , alebo v elektronickej podobe ( vieme Vám vytlačiť aj my za poplatok 5 eur )

- u žiadateľov s iným ako slovenským pasom navyše cudzinec tiež predloží originál a fotokópiu dokladu o trvalom alebo dlhodobom pobyte v SR (pozri Dôležité skutočnosti pre podanie žiadosti o vízum do ČĽR)

- Vytlačená elektronická letenka alebo rezervácia: obojsmerná letenka do Číny a z Číny (pokiaľ žiadateľ o vízum cestuje inými dopravnými prostriedkami, predloží príslušné vysvetlenie a potvrdenie)

+ fotka v elektronickej forme

- údaje pre dotazník ( po dohovore cez email )

- letenku + spiatočná letenka ( rezervácia )

- rezervácia ubytovania

- detailný itinerár cesty

Všetky potrebné formality sú  zahrnuté v konečnej cene za víza - 95€, rovnako ako poplatky Čínskemu vízovému centru, konzulárne poplatky a náš spracovateľský poplatok. K tomu sa prirátavajú ešte poštovné a baliace služby v cene 5€.

Neplatíte nič viac. 

V prípade, že nemáte cestovné zdravotné poistenie, zabezpečujeme ho v cene 2€/deň pobytu. Napíšte nám na viza@objavujsvet.sk alebo zavolajte na 0948 363 303 a vysvetlíme Vám všetko potrebné.